JavaZone er det største og viktigste arrangementet for teknologer i Norge. 14-15 september gjennomføres JavaZone 2005 i Oslo. Hele syv foredrag fra BEKK har kommet gjennom nåløyet på årets konferanse, og vi gleder oss til å utveksle erfaringer og kunnskap med resten av fagmiljøet i Norge.
JavaZone arrangeres av javaBin i samarbeid med deres partnere, og vil i 2005 bli avholdt på Radisson SAS-hotellet i Oslo 14-15. september. Konferansen har en kompetanseorientert, teknologisk profil og tilbyr en kombinasjon av tekniske foredrag, BOFer, sosiale treff og partnerstands. Foredragene er i år inndelt i 5 spor:
- Core Java Technologies, AOP, POJO and research
- Enterprise (J2EE development and architecture)
- Mobile, Gadgets and Java Gaming
- Utilities and Experiences
- Method and Business
Vi er stolt av at programkomiteen har sluppet hele syv foredrag fra BEKK gjennom nåløyet, og BEKK er således det selskapet som i størst grad vil sette sitt preg på årets konferanse. Vi vil også i år ha en egen stand på JavaZone der du er velkommen til å møte våre foredragsholdere eller snakke med vår rekrutteringsavdeling.
For mer informasjon og påmelding til årets JavaZone, gå til arrangementets nettsider.